Chcete nový kardanový hriadeľ?

V ponuke máme hriadele pre tieto druhy vozidiel

Osobné autá

V ponuke máme nové hriadele na WV Tuareg, WV Tiguan, LT, Mercedes Vito , Viano, Sprintér, Ford Tranzit, Ford Kuga, BMW X3, Dacia Duster, Jeep Grand CHerokie

Nákladné autá

Na základe špecifikácie vyrobíme akýkoľvek certifikovaný kardan na nákladné vozidlo.

Koľajové vozidlá

Kardanové hriadele pre koľajové vozidlá sú väčšinou dodávané nové. Musia spĺňať prísne podmienky pre použitie v koľajových vozidlách.
Hriadele sa používajú ako pohony dynám pre výrobu elektrickej energie na osobných vagónoch, ako hlavné pohonové hriadele na posunovacích strojoch, motorových lokomotívach, či pre stroje na opravy železničných zvrškov.

Špeciálnou kapitolou sú hriadele pre električky.
Musia spĺňať prísne pravidlá prevádzky elektrických zariadení, ako aj prísne predpisy na prevádzku na železničných zvrškoch. Kardanové hriadele sú s obľubou používané i na mostových žeriavoch ako pohony.

Priemyselné kardany

Priemyselné kardanové hriadele sa využívajú najmä pri výrobe a spracovaní ocele, pri výrobe papiera, spracovaní dreva, ale i v potravinárskom priemysle. Slúžia ako zariadenie na spájanie prevodoviek s motormi, pohon dopravníkov a rôznych manipulátorov.

Kardany sú presne navrhované a dodávané z najkvalitnejších materiálov. Našim zákazníkom dodávame kardany do krútiaceho momentu až 1 150 000.000 Nm.

Pomocné náhony

Vyrábame špecifické kardanové hriadeľe podľa požiadavky montážnych firiem na spojenie prevodovky s prídavným zariadením jedná sa najmä o kompresory, hydraulické čerpadlá, čerpadlá na dopravu betónových zmesí. Po zadaní rozmeru pripojovacích prírub a dĺžky vieme vyrobiť a poslať kuriérskou spoločnosťou nový kardanový hriadeľ do 24 hodín kdekoľvek na Slovensku.

Lesné a poľnohospodárske stroje

Vyrábame a dodávame kardany na stroje LKT, traktory Zetor URI, ZTS URII, nakladače Manitou, Equus,New Holland.

Špecifickými hriadeľmi sú hriadele na pohon prídavných zariadení za traktory rôzne mulčovače, kŕmne vozy, vyorávače, kosy, sejačky. Vyznačujú sa požiadavkou na veľký výklon až 90° na kĺboch hriadeľa. Celý kardan je chránený bezpečnostnými krytmi, ktoré bránia zranenie obsluhy stroja.

Tu nás môžete požiadať
o nový kardan